Skoda odsłoniła model VisonS Concept

Skoda ujawniła swojego koncepcyjnego SUV-a, którego będziemy mieli okazję zobaczyć podczas tegorocznego Geneva Motor Show. VisionS to najnowsza wizja SUV-a

Skoda ujawniła swojego koncepcyjnego SUV-a, którego będziemy mieli okazję zobaczyć podczas tegorocznego Geneva Motor Show.

VisionS to najnowsza wizja SUV-a od czeskiej marki. W środku znajdują się miejaca dla 6 osób w trzech rzędach siedzeń.

Samochód wyposażony jest w napęd hybrydowy typu plug-in o łącznej mocy 225 KM. Sercem jest silnik 1.4 TSI o mocy 156 KM oraz o momencie obrotowym rzędu 250 Nm, który współpracuje z jednostką elektryczną 40 kW mocy stałej i 200 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Moduł ten jest zintegrowany z sześciobiegową skrzynią DSG, która kieruje moc na przednie koła.

Drugi silnik elektryczny o mocy do 85 kW i momencie obrotowym 270 Nm napędza tylną oś. Napęd ten działa niezależnie od napędu na oś przednią, co oznacza, że pojazd posiada inteligentny napęd na cztery koła, niewymagający żadnego sprzężenia mechanicznego.

Samochód jest w stanie przejechać na samym napędzie elektrycznym do 50 km, przyspieszać od 0 do 100 km/h w 7,4 sekundy i osiągać maksymalną prędkość rzędu 200 km/h.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz