Supersamochody

Oto Lamborghini tylko dla kobiet

Ogrom różu, delikatne, dziewczęce zdobienia i złote felgi. Czy można jeszcze bardziej skrzywdzić Aventadora?

Ogrom różu, delikatne, dziewczęce zdobienia i złote felgi. Czy można jeszcze bardziej skrzywdzić Aventadora?

Jak widać najnowsze modele Lamborghini, są bardzo podatne na wszelakie modyfikacje, a bogate firmy tuningowe uwielbiają to wykorzystywać. Na początku lata pokazywaliśmy zdjęcia osobliwego i niezwykle kobiecego Lamborghini Huracan prosto z Dubaju, a nieco wcześniej ekstremalnego Lamborghini Huracan Spyder od Novitec. Teraz mamy okazję przedstawić wam dwa, kolejne, przerobione Lambo, niestety w dosyć krzywdzący dla tych aut sposób.

Pierwszy model to Aventador Roadster z 2009 roku. Oklejony został cukierkowo-różową folią maskując swój pierwotny pomarańczowy lakier. Zmiany dosięgnęły także felg, w środku jednak zachował się jego oryginalny kolor. Samochód ma na liczniku jedynie 7,400 kilometrów, dostępny jest do kupienia w Dubaju za cenę 325 tysięcy dolarów. Gdybyście się na niego skusili i zechcieli uratować ten cud motoryzacji, pamiętajcie – okleina jest możliwa do usunięcia!

Drugi przedstawiony na zdjęciach pojazd to również Lamborghini Aventador, jednak z dodatkowo zamontowanym body-kitem od Liberty Walk. „Przyozdobiony” został nieco jaśniejszym, różowym kolorem oraz czarnymi zdobieniami przypominającymi tatuaże z henny i naklejki z pism dla nastolatek. Oprócz tego ma złote felgi, opony od Pirelli, całkowicie białą tapicerkę oraz kilka mniejszych modyfikacji mechanicznych. Stworzony został przez amerykańska firmę zajmującą się produkcją sportowych felg i profesjonalną modyfikacją aut – Forgiato.

Pokazalibyście się osobiście takim samochodem na naszych drogach? A może kupilibyście go żonie?

Różowe Lamborghini Aventador Roadster

Lamborghini Aventador od Liberty Walk

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz