Moto Filmy

The Grand Tour powraca w grudniu! [nowy trailer, data premiery]

Odliczanie czas zacząć. Amazon oficjalnie zapowiedział, że drugi sezon programu The Grand Tour będzie miał premierę w grudniu.

Odliczanie czas zacząć. Amazon oficjalnie zapowiedział, że drugi sezon programu The Grand Tour będzie miał premierę w grudniu.

Nagrywanie drugiego sezonu show trwa już kilka miesięcy, a ekipę filmową przyłapano już w wielu zakątkach świata. O przeciekach z planu filmowe pisaliśmy już wielokrotnie i po zdjęcia oraz filmy z planu odsyłamy do archiwalnych newsów. Dziś wiemy, że nagrywanie nowego sezonu jest na ostatniej prostej oraz poznaliśmy oficjalną datę premiery.

Pierwotnie data premiery drugiego sezonu miała odbyć się jeszcze w październiku. Niestety poważny wypadek Richarda Hammonda na planie w Szwajcarii oraz pobyt Jeremy’iego Clarksona w szpitalu opóźniły nagrywanie materiałów.

Aby przyspieszyć nagrywanie odcinków z publicznością, postanowiono przestać jeździć do różnych krajów i umieścić studio na stałe w Wielkiej Brytanii. Najpewniej zobaczymy tym razem 12 odcinków, jednakże tylko 10 będzie nagrywane z publicznością.

Czytaj dalej na stronie 2 >>

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Dodaj komentarz