Nowy Chevrolet Corvette ZR1 szybciej niż myślimy?

Kiedy nowy Chevrolet Corvette ZR1, zostanie oficjalnie zaprezentowany światu? Świeże plotki rzucają nieco światła na tę sprawę.

Kiedy nowy Chevrolet Corvette ZR1, zostanie oficjalnie zaprezentowany światu? Świeże plotki rzucają nieco światła na tę sprawę.

O nowym Chevrolecie Corvette ZR1 jest głośno od już naprawdę bardzo długiego czasu. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie samochodu, pojawiały się już na jesień poprzedniego roku i przez cały ten czas, aż do teraz, nie otrzymaliśmy żadnej oficjalnej informacji, kiedy to samochód zostanie zaprezentowany publicznie światu. Dotarły jednak do nas pewne informacje, które mogą sugerować, że premiera ZR1 może nastąpić szybciej niż myślimy.

W zeszłym miesiącu, Chevrolet rozesłał do swoich salonów broszury z instrukcjami, według których, produkcja Corvetty rocznik 2018 zostanie niebawem zakończona, a na początku stycznia na linie produkcyjną trafią już modele rezerwowane na 2019 rok. Oznacza to tym samym, że nowy ZR1 będzie pojazdem rocznika 2019, ponieważ nie wydaje się, aby testowane jeszcze aktualnie na torze auto, było jednocześnie produkowane w fabrykach marki. Oprócz wspomnianej informacji, wiemy jeszcze, że firma, roześle do swoich dealerów przewodniki sprzedaży na rok 2019, już za niecałe 2 tygodnie.

Dodając to wszystko do siebie, powinniśmy się spodziewać, że nowy Chevrolet Corvette ZR1 zostanie zaprezentowany nam już naprawdę niedługo. Jak dotąd imprezą na jakiej spodziewaliśmy się zobaczyć ten pojazd było Los Angeles Auto Show, mające miejsce pod koniec tego miesiąca. Byłoby to jednak bardzo głupie zagranie, gdy samochód zostałby pokazany światu…. 10 dni po upublicznieniu swojego przewodnika sprzedaży. Tym samym auto przyjdzie nam zobaczyć, być może nawet za 6 dni, podczas Dubai Motor Show 2017.

Oczywiście wszystko to nie są publiczne informacje, a jedynie przecieki, dlatego też nie możemy ufać im w 100%. Pomimo tego, teoria wydaje się być jak najbardziej realna i jak to mawiamy na co dzień – a nóż, widelec, okaże się być rzeczywiście prawdziwa.

2019 Chevrolet Corvette ZR1 – zdjęcia szpiegowskie

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz