Nowe BMW Serii 6 GT w salonie marki w Abu Dhabi

Dealer BMW w Abu Dhabi ostatnio ma w swojej ofercie niezwykle ciekawe pojazdy. Tym razem do salonu trafiło nowe BMW Serii 6 Grand Turismo.

Dealer BMW w Abu Dhabi ostatnio ma w swojej ofercie niezwykle ciekawe pojazdy. Tym razem do salonu trafiło nowe BMW Serii 6 Grand Turismo.

Salon BMW w Abu Dhabi musi być swego rodzaju niebem dla fanów marki. Jest to największy na świecie salon niemieckiego producenta i posiada nawet specjalny teart, w którym prezentowane są nowe modele. Ostatnimi czasy trafiły do niego BMW Alpina B4 S w kolorze Rallye Green oraz BMW M760Li Individual w kolorze Long Beach Blue. Teraz dostępne jest także nowe BMW 640i Grand Tourismo.

W porównaniu do przednich samochodów jakie prezentowane były u tego dealera, nadwozie tego BMW, nie zostało przerobione w żadnym stopniu. Auto polakierowane zostało jedynie na biały kolor oraz otrzymało felgi z pakietu M, z zaciskami hamulców pomalowanymi na niebiesko.

W środku znajdziemy brązową skórę oraz dużą ilość drewna obecną na desce rozdzielczej oraz środkowym tunelu. Z tyłu przednich foteli zamocowane zostały ekrany, mające na celu zapewnienie rozrywki pasażerom na tylnej kanapie w trakcie dłuższych podróży.

Pod maską znalazła się 3-litrowa jednostka R6, będąca w stanie wygenerować maksymalną moc 335 koni mechanicznych oraz 450 Nm, która jest przekazywana na tylne koła pojazdu. Do pierwszych 100 km/h BMW 640i przyspiesza w czasie 5,4 sekundy, a przy wersji z napędem na wszystkie koła czas ten skraca się o 1 setną sekundy.

Nowe BMW Serii 6 Grand Turismo

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz