Lamborghini Urus w wersji Performante

Premiera Lamborghini Urus za nami. Nastał więc czas dla hobbystycznych grafików aby nieco poprzerabiać samochód. Oto Lamborghini Urus Performante od niezawodnego X-Tomi Design.

Premiera Lamborghini Urus za nami. Nastał więc czas dla hobbystycznych grafików aby nieco poprzerabiać samochód. Oto Lamborghini Urus Performante od niezawodnego X-Tomi Design.

Premiera drugiego SUV-a od włoskiej marki odbiła się bardzo szerokim echem w świecie motoryzacji. Jedni od samego początku pokochali Urusa, drudzy, patrząc na dawny projekt firmy, LM002, od razu go znienawidzili. Jak to już się przyzwyczailiśmy, zaprezentowanie jednego samochodu przez koncern to za mało. Dlatego tuż po premierze do akcji wkraczają hobbystyczni graficy, przerabiający nowe auta na bardziej sportowe czy terenowe wersje, kabriolety, kombi a nawet pick-upy. Za świeże Lamborghini zabrał się nasz ulubiony X-Tomi Design, prezentując wersję Performante.

Urus otrzymał agresywniejszy przedni zderzak z ciemniejszym grillem. Z tyłu widnieje teraz duże skrzydło, nadkola zostały nieco powiększone, a sam pojazd nieco obniżony. W oczy rzucają się także koła wyciągnięte wprost z Huracana, oraz przyciemniony dach. Jak przystało na Performante, z boku widnieje trójkolorowy pasek, rozciągnięty pomiędzy kołami.

Trudno zdecydować czy dzięki temu auto prezentuje się lepiej, jednak z pewnością mocniej widać, że mamy do czynienia z potężnym, sportowym samochodem. Jeżeli uważacie, że takie zmiany, dodają Urusowi wdzięku, to musimy was zmartwić, że przedstawiona wersja auta najpewniej nigdy nie powstanie. Jedyną odmienną edycją pojazdu będzie najpewniej jego hybrydowy bliźniak, o którym chodzą już plotki.

Lamborghini Urus Performante od X-Tomi Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz