Zdjęcia szpiegowskie

Odświeżone Audi TT RS przyłapane na testach w kamuflażu

Zmodernizowane Audi TT RS zostało przyłapane na drogowych testach w częściowym kamuflażu zasłaniającym przedni i tylny zderzak.

Zmodernizowane Audi TT RS zostało przyłapane na drogowych testach w częściowym kamuflażu zasłaniającym przedni i tylny zderzak.

Chociaż aktualne Audi TT RS wydawać by się mogło niezwykle nowocześnie wglądającym pojazdem, to jak widać, niemiecka firma zamierza wprowadzić do niego już kilka poprawek. Z tego też powodu szpiegom motoryzacyjnym udało się przyłapać odświeżony samochód podczas drogowych testów w kamuflażu, zasłaniającym przedni i tylny zderzak oraz boki auta.

Osoby odpowiadające za zakrycie pojazdu wykonały swoją robotę bardzo dobrze, tudzież nie możemy przyjrzeć się dokładnie zmianom, jednak niektóre różnice pozostały i tak możliwe do zauważenia. Z przodu odświeżeniu ulegną wloty powietrza umiejscowione po bokach zderzaka. Inne są także lampy, w których LED-owy pasek biegnie teraz po górnej krawędzi reflektora, a nie po dolnej, jak w poprzedniej wersji.

Tylne lampy także wydają się być nieco zmienione, to samo tyczy się dyfuzora, który został najpewniej nieco zmniejszony. Po bokach widzimy za to grubsze listwy, zwłaszcza fragment bliżej tyłu pojazdu.

Patrząc na zdjęcia praktycznie w żadnym stopniu nie możemy przyjrzeć się kokpitowy auta, jednak nie powinniśmy spodziewać się tam szczególnych rewolucji. Zmodernizowany zostanie jedynie najpewniej system info-rozrywki bądź technologie wspomagające kierowcę. Nie mamy także żadnych informacji dotyczących jednostki napędowej, jednak aktualna wydaje się być na tyle potężna, że Audi najpewniej nie wprowadzi w niej żadnych zmian.

Odświeżone Audi TT RS – zdjęcia szpiegowskie

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz