The Grand Tour po polsku w 2018 roku

Polskie tłumaczenie nowego show Clarksona, Hammonda i Maya będzie dostępne już w przyszłym roku.

Polskie tłumaczenie nowego show Clarksona, Hammonda i Maya będzie dostępne już w przyszłym roku.

Amazon przygotowuje się do szerszego wejścia na polski rynek z usługą VOD o nazwie Prime Video. Po debiucie w grudniu 2016 roku usługa stopniowo się rozwija i od teraz dostępne są już polskie wersje filmów i seriali. Wprowadzone zostały polskie napisy i polskie udźwiękowienie produkcji – lektor i dubbing.

Na ten moment polskie tłumaczenie w postaci napisów, lektora lub dubbingu mają produkcje firm trzecich, czyli wykupionych przez Amazona na zasadzie licencji. Na dzień dzisiejszy mamy możliwość obejrzenia filmów takich jak Powrót do Przyszłości, Szczęki, Les Misérables, E.T. oraz seriali w tym Dwóch i Pół, Dr House, Seinfeld, CSI oraz bajki dla dzieci z dubbingiem w tym SpongeBob Kanciastoporty czy Pingwiny z Madagaskaru.

Tłumaczenia produkcji Amazona oznaczonych jako Amazon Original są w trakcie realizacji. Na ten moment jedyną produkcją własną, która posiada tłumaczenie jest serial American Gods i w tym wypadku dostępne są polskie napisy. Pozostałe produkcje otrzymają polskie napisy w przyszłym roku i w pierwszej kolejności będą to największe tytułu, czyli The Grand Tour, The Man in the High Castle, czy American Playboy: The Hugh Hefner Story.

Wykupując dostęp w Polsce dziś mamy możliwość oglądania niemalże pełnej oferty serialowej i filmowej. Do wszystkich produkcji dostępne są angielskie napisy, a do większości usługa X-Ray, która dodatkowo wyjaśnia co się dzieje na ekranie – nawiązania, ciekawostki, utwory muzyczne oraz jacy aktorzy występują w danej scenie.

Usługa Prime Video jest dostępna w Polsce w cenie 12,64 zł (3 euro) przez pierwsze 6 miesięcy i następnie 25,27 zł (6 euro). Każdy może wypróbować usługę za darmo przez 7 dni. Wymagane jest podanie numery karty płatniczej do jednorazowej aktywacji usługi.

Amazon Prime Video po polsku

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz