BMW pokazuje pierwsze przed-produkcyjne modele X7

Proces rozwoju projektu BMW X7 zbliża się do wielkiego finiszu. Z tego powodu, marka pokazała nam pierwsze przed-produkcyjne egzemplarze samochodu, wyjeżdżające prosto z fabryki. 

Proces rozwoju projektu BMW X7 zbliża się do wielkiego finiszu. Z tego powodu, marka pokazała nam pierwsze przed-produkcyjne egzemplarze samochodu, wyjeżdżające prosto z fabryki.

Rozwój projektu BMW X7 – nowego, luksusowego SUV-a bawarskiego producenta ma się już zdecydowanie ku końcowi. Z fabryki firmy w Spartanburg, zjechały właśnie pierwsze przed-produkcyjne modele auta, czym marka postanowiła pochwalić się ze swoimi wiernymi klientami. Galeria zdjęć trafiła do internetu, dzięki czemu możemy teraz dokładnie przyjrzeć się niektórym detalom, jakie znalazły się na pojeździe.

Wyprodukowane samochody posłużą do uzyskania homologacji oraz przeprowadzenia ostatnich testów i poprawek, w tym m.in sprawdzian odporności na ekstremalne warunki pogodowe. Gdy wszystko zostanie zakończone, maszyna zostanie ostatecznie zoptymalizowana i wejdzie w finalnej wersji, ostatecznie do masowej produkcji. BMW chwali się, że X7 jest naprawdę specjalnym pojazdem, a ich pracownicy czekają z niecierpliwością na nowego członka rodziny X. Wraz z X7, z linii montażowych zakładu w Spartanburg zjedzie łącznie pięć modeli SUV’ów, które trafią do każdego zakątka na świecie.

Samochody widoczne na zdjęciach pokrywane są ostatecznie siatką kamuflażową, jednak na tych, przedstawiających je jeszcze w fazie produkcji, siatka nie została jeszcze nałożona. Daje nam to możliwość przyjrzenia się praktycznie ostatecznemu wyglądowi pojazdu bez żadnego zakrycia, w tym np. przetłoczeniom na drzwiach czy kratkom na przednim zderzaku.

BMW X7 trafi na rynek w przyszłym roku jako rywal m.in Range Rovera czy Mercedesa GLS. Odpowiedź na pytanie, czy auto rzeczywiście okaże się tak wyjątkowe, jak zapowiada niemiecki producent, otrzymamy więc już nie tak długo. Pozostaje nam jeszcze uzbroić się w nieco cierpliwości.

Przed-produkcyjne modele BMW X7 w fabryce w Spartanburg

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz