Zdjęcia szpiegowskie

Nowej generacji Porsche 911 Cabrio przyłapane po raz pierwszy na zakamuflowanych testach

Nadchodzące Porsche 911 w wersji cabrio zostało przyłapane przez szpiegów motoryzacyjnych po raz pierwszy na zakamuflowanych testach gdzieś w Niemczech.

Nadchodzące Porsche 911 w wersji cabrio zostało przyłapane przez szpiegów motoryzacyjnych po raz pierwszy na zakamuflowanych testach gdzieś w Niemczech.

Zdjęcia szpiegowskie niejednokrotnie stają się polem do kilkudniowych dyskusji odnośnie nowości jakie wprowadzają do swojej oferty marki motoryzacyjne. Po opublikowaniu kilku grafik samochodów, będących aktualnie w fazie testów w kamuflażu, portale motoryzacyjne często wrzą na temat tego „co jest źle”, a „co jest dobrze”, zwykle z góry osądzając przyszły wygląd auta. Nie inaczej jest z nowo przyłapanym Porsche 911 Cabrio.

Niemiecka marka ma nieco inne podejście do zakrywania swoich samochodów podczas ich nieoficjalnych przejazdów. Zamiast białego lakieru pokrytego falującymi czarnymi liniami, maluje swoje pojazdy całkowicie na czarno oraz dokleja do karoserii za pomocą taśmy wszelkiego rodzaju atrapy zakrywające rzeczywisty wygląd nadwozia. Dlatego też, pierwszym zdjęciom szpiegowskim nadchodzącego Porsche nie można ufać do końca.

Z przodu auta widzimy szeroki zderzak, na środku którego znalazła się duża kamera, oraz nieco mniejsza z prawej strony, które zapewnią w przyszłości kierowcą niezbędne wspomaganie w trakcie prowadzenia samochodu. Nie widzimy tutaj nic specjalnego, jednak sytuacja znacząco zmienia się z tyłu pojazdu. Zderzak, miejsca naokoło rur wydechowych oraz trzecie światło zostały niezwykle mocno oklejone. Jednak pomimo tego widzimy, że ogólny kształt i wygląd tyłu prezentować się będą zjawiskowo. Warto przy okazji zwrócić uwagę na niezwykle rozbudowane i masywne nadkola.

Jak na razie mamy niezwykle mało informacji o samych samochodzie. Jego data premiery jak i jednostki jakie znajdą się pod maską są całkowitymi tajemnicami. Znając Porsche, jeszcze nie raz będziemy mieli okazję obejrzeć ten model auta, podczas następnych testów, być może z mniejsza ilością kamuflażu. Jak na razie, musimy jednak uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości.

Porsche 911 Cabrio – zdjęcia szpiegowskie

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz