Supersamochody

Bugatti uruchamia program opieki na Veyronem

Jesteście właścicielami Bugatti Veyron? Firma startuje właśnie z projektem który pomoże wam utrzymać wasz pojazd w idealnym stanie, nawet przez następne 15 lat.

Jesteście właścicielami Bugatti Veyron? Firma startuje właśnie z projektem który pomoże wam utrzymać wasz pojazd w idealnym stanie, nawet przez następne 15 lat.

Posiadanie Bugatti w swoim garażu to niezwykle duży prestiż i szczęście, zwłaszcza patrząc na to, jak francuska marka traktuje swoich klientów. Każdy interesant liczyć może na całkowicie indywidualne podejście i opiekę ze strony firmy. Nie tyczy się to tylko najnowszego modelu marki – Chirona. Aby pokazać, że osoby które kupiły jego poprzednika, nie zostały przez Bugatti zapomniane, koncern przedstawił właśnie program lojalnościowy, dzięki któremu kierowcy Veyrona będą mogli liczyć na ponad 15-letnią opiekę nad swoim samochodem.

Aby móc skorzystać z programu, trzeba uprzednio oddać swój pojazd do zatwierdzenia certyfikatu Bugatti. Polega to na całkowitym sprawdzeniu działania maszyny od części eksploatacyjnych, po karoserię. Jeżeli coś okaże się wadliwe, wymienianie jest z miejsca. Sprawdzeniu podlegają także wszelakie pakiety i zmiany, jeżeli zastosowaliśmy je na naszym Veyronie. Pod koniec procesu nasz samochód otrzymuje gwarancję zatwierdzoną przez firmę.

Marka oferować będzie kilkanaście różnych pakietów, tak aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiadający jego stylowi korzystania z pojazdu. Jak zaznacza firma, jedni korzystają ze swojego supersamochodu na co dzień, inni traktują go jedynie jako część szerokiej kolekcji, której zadaniem jest tylko dobrze wyglądać. Ważne jest, aby każdy właściciel Veyrona znalazł coś dla siebie.

Skąd pomysł na taki projekt? Przede wszystkim stawia on firmę w bardzo dobrym świetle. Ponadto ich samochody są niezwykle drogie w utrzymaniu, a Bugatti chce, aby ich, nawet najstarsze modele jeździły po drogach jak najdłużej.

Bugatti Veyron Super Sport

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Bugatti uruchamia program opieki na Veyronem

  • 5 lutego 2018 at 18:51
    Permalink

    Ciekawe ile takie pakieciki

    Reply

Dodaj komentarz