Czy to BMW M4 Cabrio nie jest boskie?

BMW M4 Cabrio połączone z dodatkami od tunera AC Schnitzer i wściekłym, żółtym lakierem? Czemu nie!

BMW M4 Cabrio połączone z dodatkami od tunera AC Schnitzer i wściekłym, żółtym lakierem? Czemu nie!

Przyzwyczailiśmy się już, że do salonu BMW w Abu Dhabi trafiają najciekawsze i najdroższe kąski z niemieckich fabryk. Dealer mógł pochwalić się już posiadaniem w ofercie BMW Alpina B4 S w kolorze Rallye Green. Teraz, możliwe do nabycia jest nowe M4 o niesamowicie krzykliwym wyglądzie, zapewnionym przez projekt znanej firmy tuningowej AC Schnitzer.

Nadwozie otrzymało szereg dodatków, wśród których w oczy najbardziej rzuca się rozbudowany przedni zderzak oraz tylny spojler, wykonane częściowo z włókna węglowego. Maska pochodzi od M4 GTS, a boczne listwy prosto z katalogu M Performance. Niemiecki tuner zadbał również o wymianę systemu wydechu. Dla dodatkowego efektu, zastosowany został jasny, żółty kolor na zewnątrz oraz po części w środku, a do tego – duże, dwukolorowe felgi.

Pod maską znalazła się 3-litrowa jednostka twin-turbo generująca moc 425 koni mechanicznych. Przy wykorzystaniu manualnej skrzyni biegów pozwala to rozpędzić się do 100 km/h w 4,6 sekundy, z automatyczną skrzynią z podwójnym sprzęgłem czas ten skraca się o 0,3 s.

Ktokolwiek sprawi sobie ten samochód, wraz z mocno uszczuplonym portfelem, otrzyma możliwość świetnej zabawy i szacunek wśród arabskich kolegów.

BMW M4 Cabrio w salonie Abu Dhabi Motors

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz