Jaguar wprowadza nowe opcje lakiernicze dla F-Type SVR

Brytyjska marka na chwilę przed rozpoczęciem targów w Genewie ogłosiła dobrą nowinę dla wszystkich właścicieli F-Type'a w topowej wersji SVR.

Brytyjska marka na chwilę przed rozpoczęciem targów w Genewie ogłosiła dobrą nowinę dla wszystkich właścicieli F-Type’a w topowej wersji SVR.

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami Jaguara F-Type SVR w swoim garażu, to mamy przyjemność przekazać wam dobrą wiadomość od marki waszego samochodu. Z okazji targów motoryzacyjnych w Genewie, firma przestawiła sześć nowych możliwości polakierowania topowego F-Type. Dodatkowo – jeżeli zdecydujecie się na któryś z nowych wariantów, Jaguar przelakieruje wasz pojazd za darmo. Jaki jest haczyk? Jak na razie jest to możliwe tylko…. jeśli mieszkacie w Australii.

Maska i boki samochodu dalej przyozdobione będą cyframi 575, tak aby informować wszystkich na około, ile mocy ma dostępna pod maską 5-litrowa jednostka V8. Od teraz dostępne będą jednak takie zestawienia kolorów jak:

  • Yulong White with Firenze Red accents (Biały z czerwonymi akcentami)
  • Santorini Black and Gold (Czarny i złoty)
  • Corris Grey and Ultra Blue (Szary i niebieski)
  • Caldera Red and Black (Czerwony i czarny)
  • Ultra-Blue and Corris Grey (Niebieski i szary)
  • Indus Silver and Black (Srebrny i czarny)

Do przedstawionych powyżej połączeń, dołączone zostały 20-calowe koła z zaciskami hamulców w czarnym bądź czerwonym kolorze. Jeżeli chcielibyście, aby zostały one polakierowane na żółto, musicie dokupić pakiet hamulców z włókna węglowego. Dołączone są również podświetlane płytki bieżnika z logo 575 i specjalnie zaprojektowana plakietka, którą będą miały tylko SVR wyposażone w pakiet graficzny.

Jaguary F-Type SVR w nowych zestawieniach kolorystycznych przedstawione publicznie zostaną już niebawem, na stanowisku marki podczas imprezy w Genewie.

Jaguar F-Type w nowym pakiecie wizualnym

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz