The Grand Tour zakończy się po 3 sezonie?

Brytyjskie media donoszą, że Amazon nie planuje współpracy z Clarksonem, Hammondem i Mayem po zakończeniu emisji 3 sezonu The Grand Tour.

Brytyjskie media donoszą, że Amazon nie planuje współpracy z Clarksonem, Hammondem i Mayem po zakończeniu emisji 3 sezonu The Grand Tour.

Drugi sezon The Grand Tour wprowadził wiele zmian i znacznie lepszą jakość odcinków. Przestano śmiać się z Top Gear i wprowadzono formułę nawiązująca do starego show w jak największym stopniu, lecz nie naruszając praw autorskich. Odcinki świeżo zakończonego sezonu TGT zajmują aktualnie 8 miejsc na liście 10 najlepszych odcinków The Grand Tour.

Najnowsze wieści z Wielkiej Brytanii nie są jednak zbyt kolorowe. Jak donosi Mail Online, Amazon Prime nie ma aktualnie w planach 4 sezonu i nikt z ekipy filmowej nie posiada żadnych wieści o dalszej współpracy.

„Nic nie wskazuje na to, że zamierzają zrobić kolejny [sezon]. Nikt niczego nie podpisał, a pracownicy zastanawiają się, gdzie wszyscy udadzą się po nakręceniu filmów” czytamy na stronie brytyjskiego tabloidu.

Z drugiej strony może to być nadal za wcześnie na myślenie o 4 sezonie dla producentów oraz szefów Amazonu. Aktualnie ekipa filmowa kręci pierwsze materiały do 3 sezonu The Grand Tour, a pierwsze planowanie 4 sezonu zacznie się dopiero po zakończeniu nagrywaniu materiałów do 3 sezonu, czyli jesienią tego roku.

Zobacz też:

http://cartests.net/top10/najlepsze-odcinki-the-grand-tour,36837/

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz