Zobacz wyjątkowego, 1000-konnego klasycznego Mustanga!

Kultowy Ford Mustang doczekał się wyjątkowej kreacji. Oto 1000-konny „Vicious Mustang” od Timeless Kustoms.

Kultowy Ford Mustang doczekał się wyjątkowej kreacji. Oto 1000-konny „Vicious Mustang” od Timeless Kustoms.

Prezentowany poniżej Mustang to wyjątkowa konstrukcja od Timeless Kustoms. Wygląda on po prostu obłędnie. Producent przebudował cały samochód, a z informacji prasowej wynika, że jedynym oryginalnym elementem jaki został zachowany to słupek A.

„Vicious Mustang”, gdyż tak brzmi jego oficjalna nazwa, został całkowicie odmieniony. Auto zostało znacznie poszerzone, otrzymało ogromne nadkola, zawieszenie zostało maksymalnie obniżone, a karoseria otrzymała niezliczoną ilość wlotów i przelotów powietrza. Całość uwydatnia ogromny dyfuzor, a jedyne czego brakuje to chociaż drobnej lotki, która utrzymałaby samochód na drodze.

Pod maską znajduje się 5,2-litrowy silnik V8 od Ford Performance. Został on kompletnie zmodyfikowany i teraz produkuje „ponad 1000 KM”. Jeśli chcecie zobaczyć go w akcji i posłuchać niesamowitego dźwięku, zapraszamy na drugą stronę artykułu.

Jeśli chodzi o wnętrze, to trzeba przyznać, że wygląda fatalnie. Niezależnie czy lubicie czerwony kolor, jego ilość w środku jest kompletnie przesadzona. W tym kolorze zostały pomalowane nawet manetki przy kierownicy oraz cała klatka bezpieczeństwa. Efekt jest całkowicie nietrafiony.

Auto można zamówić. Timeless Kustoms przygotuje dla nas taki samochód, a na życzenie pozbędzie się ohydnego wnętrza. Cena za tę przyjemność to ok. 1 milion dolarów.

Timeless Kustoms Vicious Mustang

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Dodaj komentarz