Ferrari SP38 Spider – przepięknie mu bez dachu

Najnowszy model Ferrari to jeden z najpiękniejszych modeli włoskiego producenta ostatnich lat. Co powiecie na wersję bez dachu?

Najnowszy model Ferrari to jeden z najpiękniejszych modeli włoskiego producenta ostatnich lat. Co powiecie na wersję bez dachu?

Ferrari SP38 Deborah to auto, które wywołało olbrzymie zainteresowanie w social media. Samochód wygląda zupełnie inaczej niż bieżące modele włoskiego producenta, a inspiracje czerpie supersamochodami z lat 80′ i 90′ z Ferrari F40 na czele.

Model oparty jest na 488 GTB i wykorzystuje jego zawieszenie oraz podwozie. Powstał jako najnowszy projekt swojego programu dla klientów indywidualnych dla „jednego z najbardziej oddanych klientów Ferrari”. Za ten niesamowity wygląd odpowiada Ferrari Design Center i odzwierciedla wizję klienta, entuzjasty z wielką pasją do wyścigów. Ferrari opisuje ten projekt jako wspaniały supersamochód, wyrażający „całe piękno i innowacyjność samochodów drogowych Ferrari”.

Co powiecie na otwartą wersję z przydomkiem „Spider”? Auto w tym wariancie zostało przygotowane przez holenderskiego grafika X-Tomi i wygląda równie zjawiskowo jak coupe, jeśli nie lepiej. Jeśli powstałaby prawdziwa wersja, bazowałaby na Ferrari 488 Spider.

Która wersja wam się bardziej podoba?

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz