Battlefield V – battle royale oraz brak premium pass [E3 2018]

Electronic Arts właśnie ogłosiła garść informacji o Battlefield V podczas EA Play.

Electronic Arts właśnie ogłosiła garść informacji o Battlefield V podczas EA Play.

W przeddzień rozpoczęcia targów E3 w Los Angeles, Electronic Arts organizuje własną konferencję, na której prezentuje wszystkie swoje największe nowości. Jednym z głównych tematów była nowa część serii Battlefield.

Ogłoszono, że Battlefield V będzie posiadał wiele trybów rozgrywki. Oprócz standardowych znanych z poprzednich części, pierwszy raz pojawi się możliwość rozgrywek typu Battle Royale – rozgrywki, w której w tym samym czasie walczy ze sobą 100 graczy. Grą która spopularyzowała ten tryb jest PlayerUnknown’s Battlegrounds, a także jego największy konkurent – Fortnite: Battle Royale.

W Battleflied V zobaczymy wiele zmian względem Battlefield 1 oraz poprzednich części. Jedną z najciekawszych będzie możliwość całkowitego niszczenia otoczenia na mapie oraz możliwość dowolnego przestawiania elementów obronne. Na trailerze możemy zobaczyć jak można szybko przedstawić armatę do czołgu.

Ważną informacją dla graczy będzie brak Premium Pass.

Kolejne szczegóły mają się pojawić już jutro podczas konferencji Microsoftu o 22:00 (czasu polskiego).

Battlefield 5 pojawi się półkach sklepowych już 19 października 2018 roku i dostępny będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz