Audi A1 – tak wygląda nowy maluch od Audi (14 zdjęć)

Premiera modelu nie została jeszcze nawet ogłoszona, a do internetu już wyciekły oficjalne zdjęcia nowego Audi A1.

Premiera modelu nie została jeszcze nawet ogłoszona, a do internetu już wyciekły oficjalne zdjęcia nowego Audi A1.

Nowa generacja wprowadza ogromną liczbę zmian w Audi A1. Samochód posiada całkowicie nowy wygląd, który został znacząco wyostrzony i jest teraz bardziej agresywny. Widzimy wiele nawiązań do większego Audi Q2 oraz modeli z zupełnie nowej linii projektowej – A6, A7 i A8.

Na zdjęciach, które wyciekły poprzez portal autotijd.be, widzimy oba dwie wersje kolorystyczne w pakiecie S-Line. Wzbogaca on samochód o przestylizowane zderzaki, chromowane końcówki układu wydechowego, większe felgi i kilka innych elementów wizualnych.

Nowa generacja Audi A1 będzie bazować na Seacie Ibizie oraz Seacie Arona i będzie produkowana w tej samej fabryce w Barcelonie. Na początku będzie oferowana z dwoma wariantami napędowymi – 1.0 TFSI o mocy 115 KM („35 TFSI”) oraz 1.5 TFSI („40 TFSI”) o mocy 150 KM. Napęd będzie przekazywany wyłącznie na przednią oś.

W przyszłości mamy zobaczyć sportową wersję S1 z napędem na cztery koła Quattro oraz silnikiem 2.0 TFSI („45 TFSI”?)o mocy ponad 250 KM.

Oficjalna premiera auta nastąpi podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. Pierwsze egzemplarze mają trafić do klientów pod koniec roku.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz