Moto Filmy

Zobacz Toyotę Supra prosto z Goodwood Festival of Speed

Po latach przecieków, spekulacji, zdjęć szpiegowskich i wizualizacji, nowa Toyota Supra zadebiutowała w Goodwood Festival of Speed.

Po latach przecieków, spekulacji, zdjęć szpiegowskich i wizualizacji, nowa Toyota Supra zadebiutowała w Goodwood Festival of Speed.

Podczas tegorocznego Goodwood Festival of Speed będziemy mogli zobaczyć w jednym miejscu wszystkie wyjątkowe samochody jakie moglibyśmy sobie wyobrazić. Jednym z nich jest wyczekiwana nowa Toyota Supra, której ostatni przedprodukcyjny prototyp właśnie zadebiutował pod nazwą A90.

Mimo, że definitywnie kierowca nie wyciska z samochody wszystkiego, mamy możliwość posłuchania jak brzmi nowa jednostka napędowa Supry, która jest zapożyczona z BMW. Pod maską pracować będzie 6-cylindrowy silnik rzędowy, a napęd będzie przekazywany wyłącznie na tylną oś. Supra w topowym wariancie będzie posiadać ok. 340 KM i 500 Nm momentu obrotowego, co pozwoli on na sprint od 0 do 100 km/h w ok. 4,5 sekundy.

Prototypowa Toyota Supra nadal posiada zaawansowany kamuflaż, lecz mimo tego możemy zobaczyć wszystkie linie nowego samochodu. Nowa Toyota będzie posiadała ogromne przednie światła, przeloty powietrza, zaawansowane aerodynamicznie zderzaki i wyraźnie poprowadzone przetłoczenia. Galeria zdjęć do wglądu poniżej.

2019 Toyota Supra – zapowiedzi

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz