Film dokumentalny o życiu Paula Walkera już 9 sierpnia

Film dokumentalny opowiadający o życiu i tragicznej śmierci Paula Walkera trafi na małe ekrany już 9 sierpnia.

Film dokumentalny opowiadający o życiu i tragicznej śmierci Paula Walkera trafi na małe ekrany już 9 sierpnia.

O tym, że kręcony jest film opowiadający o życiu i tragicznej śmierci Paula Walkera wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Produkcji dokumentu podjęły się Network Entertainment oraz amerykańska stacja telewizyjna Paramount Network. Jak ogłosiło CNN, film zatytułowany „I Am Paul Walker” będzie miał swoją premierę już za niespełna 3 tygodnie, bo 9 sierpnia.

W czasie trwania filmu zobaczymy wywiady z przyjaciółmi oraz kolegami z planu Paula. Poruszone zostaną tematy nie tylko jego kariery aktorskiej, ale także życia osobistego oraz działalności charytatywnej. Nie zabraknie także prywatnych, rodzinnych nagrań z życia aktora. Za reżyserię odpowiedzialny jest Adrian Buitenhuisi, który wcześniej wyreżyserował filmy o życiu takich gwiazd jak Chris Farley czy Muhammad Ali.

Jeśli ktoś ostatnie lata spędził na dnie oceanu przykryty kamieniem i nie wie kim dokładnie jest Paul Walker, przypominamy, że jest to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów ostatnich lat. Aktorska kariera Walkera rozpoczęła się od takich filmów jak „Miasteczko Pleasantville”, „Cała ona” czy „Sekta”, jednak największą sławę Paul zawdzięcza głównej roli w serii „Szybcy i Wściekli”. Aktor zmarł w 2013 roku w wieku 40 lat w tragicznym wypadku, który miał miejsce w Santa Clarita w Kalifornii. Aktor jadąc jako pasażer w Porsche Carrera GT uderzył w drzewo i zginął na miejscu.

Źródło: CNN via Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz