Wyciekły pierwsze oficjalne zdjęcia BMW Z4 jeszcze przed premierą!

Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia nowego BMW Z4 pochodzące prawdopodobnie z oficjalnych materiałów prasowych przygotowanych na premierę modelu.

Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia nowego BMW Z4 pochodzące prawdopodobnie z oficjalnych materiałów prasowych przygotowanych na premierę modelu.

Szefostwo BMW musi być wściekłe. Nowa generacja Z4 nadal nie została oficjalnie ogłoszona i ujawniona, a już mamy drugi wyciek zdjęć nadchodzącego modelu. Po publikacji trzech zdjęć z zamkniętej prezentacji, przyszedł czas na pierwsze oficjalne zdjęcia, które pojawiły znacznie zbyt wcześnie.

Ponownie mamy okazje zobaczyć topową wersję M40i w przepięknym czerwonym kolorze. Auto wygląda niemalże tak samo jak prezentowany w 2017 roku model koncepcyjny. Lampy, atrapa chłodnicy, czy wyolbrzymione przetłoczenia pozostały niemalże bez zmian. Drobne różnice znalazły się na zderzakach, kształcie tylnych lamp oraz drzwiach.

Jak podają poprzednie raporty, pod maską znajdzie się podwójnie doładowany, 3-litrowy silnik R6 o mocy 380 KM (283 kW). Oprócz tego, na pokładzie znajdziemy blokadę tylnego dyferencjału, wydajniejszy układ hamulcowy oraz nieco agresywniejsze nadwozie z większym tylnym dyfuzorem.

Premiera BMW Z4 planowana jest na 23 sierpnia 2018 roku. Wkrótce powinno pojawić się oficjalne info o samochodzie od BMW.

via: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz