The Grand Tour

The Grand Tour i nowe wyzwanie kupna 3 tanich samochodów – zdjęcia, samochody

W jednym z odcinków trzeciego sezonu The Grand Tour będziemy mieli okazję zobaczyć wyzwanie zakupu 3 używanych samochodów w Chinach.

W jednym z odcinków trzeciego sezonu The Grand Tour będziemy mieli okazję zobaczyć wyzwanie zakupu 3 używanych samochodów w Chinach.

Uwaga! Spoilery!

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zawitali do Chin na otwarcie lokalnej wersji swojego portalu DriveTribe. Po krótkim evencie, prezenterzy The Grand Tour zostali napotkani kręcąc materiał z wykorzystaniem trzech, używanych samochodów segmentu F.

Cadillac STS oraz Mercedes W140 S-Class

Hammond zasiadł za kierownicą starego Cadillaca STS, Clarkson prowadził BMW Serii 7 E38, a May wybrał Mercedesa W140.

Wszystkie samochody na potrzeby testu zostały przywiezione do Chin wcześniej. Na zdjęciach widać, że podróżują na niemieckich tablicach rejestracyjnych, które dopiero później zostały zmienione na tymczasowe tablice lokalne od urzędników miasta Chongqing.

BMW Serii 7 E38

Główna część materiału była nagrywana w Chongqing, które uznawane jest za chińskie Detroit. Najpewniej w materiale będziemy mogli zobaczyć niesamowite tempo rozwoju gospodarki w Chinach z zaznaczeniem rozwoju chińskiej motoryzacji.

Hongqi L5

Jednym z samochodów, który pojawi się w The Grand Tour jest chiński Hongqi L5. Jeremy Clarkson w wywiadach zaznaczał, że nie może doczekać się przejażdżki tym samochodem.

Premiera nowego sezonu The Grand Tour odbędzie się pod koniec bieżącego roku. Najprawdopodobniej będzie do końcówka listopada. Ponownie zobaczymy 12-13 odcinków.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz