Ferrari Purosangue – jedna z pierwszych wizualizacji

Od pewnego czasu oficjalnie wiemy, że Ferrari pracuje nad SUV-em. Oto jedna z pierwszych wizji, jak samochód mógłby wyglądać.

Od pewnego czasu oficjalnie wiemy, że Ferrari pracuje nad SUV-em. Oto jedna z pierwszych wizji, jak samochód mógłby wyglądać.

Najprawdopodobniej do większości z was dotarła już wiadomość, że włoska marka planuje wprowadzić na rynek swojego pierwszego SUV-a. Ferrari zamierza podbić klasę dużych samochodów premium i zagrozić tym samym m.in Bentleyowi Bentayga, Porsche Cayenne czy królującemu na ten czas Lamborghini Urus. Jak dotąd nie posiadamy jednak praktycznie żadnych konkretnych informacji o aucie, nawet przybliżonego czasu kiedy zostanie zaprezentowany.

Nie stanowiło to jednak przeszkody dla grafika Giorgiego Tedoradze, który na swoich grafikach postanowił zobrazować nam jak potencjalnie mógłby wyglądać omawiany przez nas pojazd. Jego Ferrari Purosangue otrzymało dużą atrapę grilla oraz szerokie wloty powietrza na przednim zderzaku. Główne światła otrzymały wąski, podłużny kształt, podobnie jak wiązka LED-ów do jazdy w dzień. Większość nadwozia, a szczególnie maska i drzwi pokryte zostały bardzo dużą ilością przetłoczeń. Jak przystało na koncept – samochód otrzymał przeogromne koła. Niestety, ale twórca wykonał jedynie rzut przodu, nie przedstawił nam, jak według niego wyglądać mógłby tył pojazdu.

Chociaż wizja ta prezentuje się naprawdę dobrze, to nie możemy spodziewać się, że w jakiejkolwiek większej części przyszły samochód Ferrari wyglądać będzie własnie tak. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać, aż włoska marka uraczy nas jakimikolwiek informacjami dotyczącymi maszyny.

źródło: Giorgi Tedoradze

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz