Geneva Motor Show 2019

Pierwsza zapowiedź nowego pojazdu od Italdesign

Italdesign rozpoczął oficjalnie promowanie swojego najnowszego projektu, które zobaczymy wkrótce na targach w Genewie.

Italdesign rozpoczął oficjalnie promowanie swojego najnowszego projektu, który zobaczymy wkrótce na targach w Genewie.

Italdesign to marka słynąca z tworzenia niesamowitych projektów supersamochodów. Najbardziej popularnym samochodem jaki stworzyła jest z pewnością GT-R50 powstały na bazie Nissana GT-R. Auto jest futurystyczną wersją sportowego samochodu japońskiej firmy. Powstało jedynie w ilości 50 egzemplarzy, cena za jedną sztukę wynosi ponad milion dolarów.

Italdesign udostępniło właśnie w sieci pierwszą zapowiedź swojego nowego pojazdu w formie grafiki.

Widzimy na niej, że samochód zadebiutuje podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych Geneva Motor Show 2019. Z samego teasera nie możemy dowiedzieć się wiele o samym pojeździe, jednak firma zobowiązała się do publikowania co tydzień kolejnych zapowiedzi, aż do momentu premiery maszyny.

Przyglądając się grafice, można stwierdzić, że pokazuje ona samochód z lotu ptaka. Jest to konkretnie fragment tylnej szyby oraz część nadwozia pojazdu z wlotem powietrza.

Przypomnijmy, że Italdesign należ do Audi, a więc koncernu VW AG. Wszystkie własne auta marki bazują na danym pojeździe z grupy, np. ostatnie Italdesign Zerouno stworzone zostało na podstawie Audi R8 i siostrzanego Lamborghini Huracan. Jeżeli więc chcemy przewidywać co szykuje dla nas zespół projektowy firmy, powinniśmy patrzeć na sportowe modele koncernu Volkswagena.

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz