Miliarder zakupił sześć Rolls-Royce’ów w kolorach pasujących do jego turbanów

Na parkingu Reubena Singh właśnie pojawiły się trzy nowe Phantomy oraz trzy Cullinany w identycznych kolorach.

Na parkingu Reubena Singh właśnie pojawiły się trzy nowe Phantomy oraz trzy Cullinany w identycznych kolorach.

Każdy z nas marzy, aby w przyszłości (najlepiej niedalekiej) posiadać garaż wypełniony samochodami. O ile dla większości pozostanie to wyłącznie marzeniem, są tacy, którzy mają na koncie tak ogromną kwotę pieniędzy, że nie wiedzą na co już ją wydawać.

Reuben Singh, brytyjski miliarder, który jest dyrektorem generalnym firm alldayPA oraz Isher Capital, znany jest ze swojego zamiłowania do supersamochodów oraz wyjątkowo luksusowych samochodów. Od niedawna jego życie możemy śledzić na prywatnym instagramowym profilu.

Tam też miliarder pochwalił się swoimi najnowszymi nabytkami. Niedawno Singh miał przyjemność odwiedzić fabrykę Rolls-Royce’a i odebrać kluczyki do nowych samochodów. Ile wielu chciałoby choć raz w życiu zamówić spersonalizowanego Phantoma (ceny od 1,7 mln zł) czy Cullinana (ceny od 1,2 mln zł), tak Reuben Singh zamówił za jednym razem po trzy sztuki każdego z nich pozbywając się z konta równowartości przynajmniej 9 milionów złotych.

Phantomy i Cullinany zostały zamówione w identycznych konfiguracjach, tak aby pasowały do stroju milionera i koloru turbanu. Reuben Singh posiada prywatnie taką ilość samochodów, że zawsze wybiera samochód, który najlepiej pasuje do jego danego stroju.

W tym momencie Reuben Singh posiada ponad 20 różnych modeli Rolls-Royce’a, które nazywa Jewels Collection. Znajdziemy w niej wspomniane Phantomy oraz Cullinany, a także poprzednią generację Phantoma, Phantoma Coupe oraz Dawn.

Oprócz nich miliarder posiada również Bugatti Veyron, Ferrari F12, Porsche 918 Spyder oraz Mercedesa-McLarena SLR.

źródło i zdjęcia: instagram.com/singhreuben

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz