Geneva Motor Show 2019

BMW Serii 3 Touring na moment przed swoim debiutem w Genewie

Nadchodzi bardziej praktyczna wersja nowej Serii 3.

Nadchodzi bardziej praktyczna wersja nowej Serii 3.

BMW Serii 3 miało swoją premierę w październiku zeszłego roku podczas trwania wydarzenia Paris Motor Show. Chociaż pierwotnie zadebiutował jedynie jako sedan, to wiedzieliśmy już wtedy, że za jakiś czas zadebiutuje również wersja kombi. Spodziewamy się, że będzie miało to miejsce na nadchodzących targach motoryzacyjnych Geneva Motor Show 2019.

Tymczasem szpiedzy motoryzacyjni przyłapali samochód na zakamuflowanych testach w Szwecji. Siatką kamuflażową zakryta została jedynie tylna część pojazdu, dzięki czemu wiemy, że przód wersji Touring nie będzie różnił się w żaden sposób od bazowej wersji auta.

Pomimo kamuflażu, zobaczyć możemy, że dach pojazdu zakończony jest małym spojlerem. Tylny zderzak wydaje się być nieco wyższy, a światła posiadać nieco zmienioną konstrukcję. Dzięki zastosowaniu opadającej linii dachu samochód niewiele stracił ze swojego sportowego charakteru.

Pod maską z pewnością znajdziemy te same jednostki napędowe co w przypadku sedana. Nie wiemy jednak na ten czas jaką pojemnością bagażową pochwalić się będzie mogła wersja Touring. Odpowiedź na to pytanie uzyskamy niebawem, w momencie premiery pojazdu. Ta jak pisaliśmy – będzie miała miejsce najprawdopodobniej jutro w Genewie.

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz