Zdjęcia szpiegowskie

Nowy Nissan Juke na zdjęciach szpiegowskich

Auto przyłapane zostało podczas zakamuflowanych testów w Europie.

Auto przyłapane zostało podczas zakamuflowanych testów w Europie.

Nissan Juke to samochód, który swoim wyglądem znacznie odbiega od aktualnie przyjętych trendów. Mimo wszystko od dnia debiutu znalazł swoich fanów i wciąż sprzedaje się naprawdę dobrze. Aktualna wersja auta jest z nami już od długiego czasu, co oznacza, że maszyna niedługo doczeka się nowej generacji. Nissan jak widać prężnie nad tym pracuje.

Samochód przykryty siatką kamuflażową przyłapany został przez szpiegów motoryzacyjnych na testach w południowej części Europy. Pomimo tego, że pracownicy marki postarali się, aby pokryty został kamuflażem jak najszczelniej to i tak możemy już teraz zobaczyć kilka jego charakterystycznych cech.

Przednie światła podzielone zostały na dwie części. Pierwsza, znajdująca się niżej otrzymała owalny kształt, druga znajduje się wyżej i przyjęła formę, podłużnego, wąskiego paska, który z pewnością wypełniony zostanie linią LED-ów. Grill w formie odwróconego trapezu wydaje się być dosyć mały, podobnie jak wloty powietrza poniżej. Z tyłu uwagę zwraca wyraźny spojler umieszczony na końcu dachu oraz światła które z pewnością otrzymają zmodernizowany wygląd. Podobnie jak w poprzedniej generacji, rączka do otwierania tylnych drzwi umieszczona zostanie przy szybie.

Samochód zbudowany został w oparciu o modułową platformę CMF-B, tę samą, którą wykorzystuje nowe Renault Clio. Oprócz współdzielonych silników spalinowych, powinniśmy spodziewać się zobaczyć wersję hybrydową, a w przyszłości możliwie nawet całkowicie elektryczną.

Nissan nieoficjalnie zdradził nam, że samochód ma zadebiutować jeszcze w tym roku, jednak bez dokładnych szczegółów. Najprawdopodobniej będzie to miało miejsce podczas tegorocznej edycji wydarzenia Frankfurt Motor Show.

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz