Do sieci wyciekły zdjęcia BMW M8 Competition bez kamuflażu

Nowe fotografie pochodzą z zamkniętej, ekskluzywnej prezentacji pojazdu.

Nowe fotografie pochodzą z zamkniętej, ekskluzywnej prezentacji pojazdu.

Po niezwykle udanej premierze BMW Serii 8 oraz ciepłym przyjęciu pojazdu na rynku, fani marki spodziewają się, że BMW M8 będzie pojazdem, który spełni ich wszystkie najskrytsze marzenia. Z tego powodu wszelaki zdjęcia szpiegowskie pojazdu są bardzo chętnie oglądane, a coraz to nowsze informacje o pojeździe rozchodzą się w zawrotnym tempie. W tym momencie nastał jednak czas kiedy to musieliśmy oglądać auto przykryte siatką kamuflażową, ponieważ od internetu trafiły dwie serie fotografii przedstawiających pojazd bez jakiegokolwiek pokrycia. Zdjęcia czerwonego egzemplarza pochodzą z zamkniętej, ekskluzywnej prezentacji. Niebieski przyłapany został w garażu marki podczas przygotowań do jakiegoś wydarzenia, co ciekawe – obok stoi BMW M850i w wersji cabrio.

Widzimy, że do przedniego zderzaka dobrane zostały akcenty z włókna węglowego, ponadto u dołu króluje wykonany z tego materiału wyraźny splitter. Nerki pojazdu otrzymały ciemna barwę, podobnie jak felgi. Z tyłu umieszczony został mały spojler oraz dyfuzor, które także wykonane zostały z włókna węglowego. Zmiany nie są ogromne, jednak z pewnością pozwolą na łatwe odróżnienie sportowej wersji od bazowej.

W środku pojazd niewiele różni się od podstawowej edycji auta, jakichkolwiek większych zmian dopatrywać trzeba się w materiałach użytych do wykończenia kokpitu oraz dodanych specjalnych emblematach „M8”.

Chociaż może wydawać się to nieco dziwne, że w sieci dostępne są już zdjęcia BMW M8 Competition, a „zwykłego” BMW M8 jeszcze nie, to zaznaczyć trzeba, że premiera obu maszyn oraz ich wejście do sprzedaży przewidziane są na bardo zbliżoną datę.

Pod maską obu wersji pojazdu znajdziemy 4,4-litrowy silnik V8. W przypadku M8 generować będzie on moc około 630 koni mechanicznych, w wersji Competition około 20 KM więcej.

BMW M8 Competition – czerwony egzemplarz

BMW M8 Competition – niebieski egzemplarz

źródło: Carscoops

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz