Bugatti organizuje specjalne wydarzenie dla swoich klientów

Podczas eventu chętne osoby będą miały okazję zrobić kilka okrążeń po torze w Bugatti Chiron z kierowcą wyścigowym Pierre-Henrim Raphanelem.

Podczas eventu chętne osoby będą miały okazję zrobić kilka okrążeń po torze w Bugatti Chiron z kierowcą wyścigowym Pierre-Henrim Raphanelem.

Posiadanie w swoim garażu Bugatti Chiron sprawia, że jesteśmy członkami specjalnego grona klientów francuskiej marki, co naturalnie niesie za sobą dużą ilość profitów. Jeżeli chcecie znaleźć się w tym gronie to pamiętajcie, że jeszcze macie szansę, ponieważ nie wszystkie egzemplarze auta znalazły jeszcze swoich właścicieli.

Aby przyciągnąć do siebie nowych, potencjalnych klientów oraz zrobić przyjemność już tym aktualnym, Bugatti przygotowuje imprezę, na której chętne osoby będą mogły zasiąść w fotelu pasażera Bugatti Chiron bądź Bugatti Chiron Sport i przejechać kilka okrążeń na na słynnym torze Paul Ricard, w towarzystwie kierowcy wyścigowego Pierre-Henri’ego Raphanela.

Dla właścicieli hipersamochodu jest to duża okazja, ponieważ większość Bugatti Chiron trzymanych jest w wielkich, klimatyzowanych garażach i zabierane są na przejażdżkę są jedynie podczas specjalnych okazji i momentów, kiedy i tak cały ich potencjał nie jest wykorzystywany. Nie ma oczywiście nic w tym złego, ponieważ wartość auta jest na tyle duża, że wypada je specjalnie traktować.

Dlatego dzięki temu wydarzeniu organizowanemu przez francuską markę, wszyscy aktualni bądź przyszli nabywcy Bugatti Chiron mogą poznać rzeczywiste możliwości swojego pojazdu.

Sam kierowca Pierre-Henri Raphanel nie został wybrany przypadkowo – od lat odpowiedzialny jest za przeprowadzanie testów w marce, a w 2010 roku ustanowił rekord prędkości dla produkcyjnego samochodu za kierownicą Bugatti Veyron. W swojej karierze sportowej startował w wyścigach Formuły 1 oraz w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

źródło: Bugatti

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz