Samochody elektryczne

Imponujący model Tesli Model X w skali 1:10 wykonany z Lego

Modelik jeździ na prąd, skręca, posiada elektrycznie otwierane wszystkie drzwi oraz regulowane zawieszenie.

Modelik jeździ na prąd, skręca, posiada elektrycznie otwierane wszystkie drzwi, wysuwany spoiler oraz regulowane zawieszenie.

O modelach samochodów wykonanych z klocków Lego piszemy regularnie. Czasem są to samochody odzwierciedlone w skali 1:1 z imponującym zachowaniem detali, a czasem niesamowite modele w skali wykonane z Lego Technics.

Dotychczas najbardziej imponującym był jeżdżący Bugatti Chiron wykonany w skali 1:1 z klocków, jednak teraz jego miejsce może zająć ten model Tesli Model X, który został wykonany w całości przez entuzjastów takich samochodzików.

Za projektem stoi ekipa RoboticLife, która wykonała go w całości ze standardowych klocków Lego Technic. Auto jest zostało odwozrowane bardzo dokładnie, a w środku ma nawet naklejkę z oryginalnego ekranu systemu inforozrywki. Oprócz tego jeździ na prąd, skręca, posiada elektrycznie otwierane wszystkie drzwi, wysuwany spoiler oraz regulowane zawieszenie.

Co ciekawe, jeśli chcielibyście zbudować taki model własnoręcznie, macie taką możliwość. Nie da się go kupić w sklepie, jednak w cenie 2$ możecie zakupić plany modelu, a następnie wykorzystać własne klocki.

Imponujący model Tesli Model X w skali 1:10 wykonany z Lego

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz