Zdjęcia szpiegowskie

Oto wizualizacja następcy Hondy Jazz

Oto najnowsze zdjęcia szpiegowskie Hondy Jazz oraz wizualizacja na ich bazie.

Oto najnowsze zdjęcia szpiegowskie Hondy Jazz oraz wizualizacja na ich bazie.

Aktualna generacja Hondy Jazz (Fit na niektórych rynkach) jest już z nami kilka lat. Pierwsza publiczna premiera odbyła się w 2013 roku podczas targów motoryzacyjnych w Tokio, a na różne rynki wprowadzana była przez następne 24 miesiące.

Nie jest to tajemnicą, że Honda pracuje już na nad następcą tego modelu. Auto zyska nowy wygląd, jednak bryła samochodu pozostanie niemalże bez zmian. Karoseria zyska nieco wyraźniejsze przetłoczenia, większe przednie reflektory, a całość będzie wyglądać nieco bardziej sportowo niż dotychczas.

Wnętrze będzie bardzo proste. Królować tu będą wyraźne przetłoczenia oraz kąty proste. W centralnej części znajdzie się wyświetlacz systemu inforozrywki, który będzie nieco większy niż dotychczas, a zamiast zegarów znajdziemy prostokątny ekran. Kierownica została przeprojektowana i przyciski funkcyjne mają nowy design zamiast dotychczas okręgów i manetek na dole.

Premiera nowej generacji spodziewana jest pod koniec bieżącego roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu lub podczas targów motoryzacyjnych w Tokio w październiku.

2020 Honda Jazz – zdjęcia szpiegowskie, maj 2019

źródło: Carscoops

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz