Oto nowe BMW Serii 7 z salonu Abu Dhabi Motors

To niesamowicie wyglądające BMW Serii 7 stworzone zostało dzięki programowi BMW Individual.

To niesamowicie wyglądające BMW Serii 7 stworzone zostało dzięki programowi BMW Individual.

O ile posiadamy wystarczającą ilość gotów w portfelu, BMW Individual jest w stanie stworzyć dla nas niepowtarzalny samochód, w prawie każdej kombinacji kolorystycznej, jaką możemy sobie wyobrazić. Co prawda większość klientów programu korzysta z jego dobrodziejstw w przypadku sportowych samochodów BMW z serii M, jednak nie brakuje również osób, które chcą spersonalizować swoje limuzyny.

Oto przed wami nowe BMW Serii 7, które wystawione zostało w salonie marki Abu Dhabi Motors. Samochód polakierowany został w miedziano-czerwony lakier nazywany według BMW Blog kolorem Aventurine Red II Metallic.

W środku dominuje przede wszystkim obszycie jasną skórą, jednak górne części bocznych paneli drzwi oraz deski rozdzielczej wykonane wykończone zostały kontrastującym ciemnym kolorem. Dla rozbudowania palety barw kokpitu dodano również srebrne akcenty oraz elementy z drewna topoli.

Co ciekawe – wygląd auta wskazuje, że pod jego maską powinna znaleźć się potężna jednostka napędowa, jednak w przypadku tego konkretnego egzemplarza mamy do czynienia jedynie z turbodoładowanym, czterocylindrowym silnikiem o pojemności 2 litrów. Układ generuje moc 258 koni mechanicznych co zaskakująco pozwala rozpędzić pojazd do 100 km/h w 6,3 sekundy. Dla takiego silnika pracującego w samochodzie o takich gabarytach wynik ten wydaje się być naprawdę zadowalający.

źródło: Motor1, BMW Abu Dhabi Motors on Facebook

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz