Jak podoba się wam nowe BMW Serii 7 w takiej kolorystyce?

Abu Dhabi Motors pochwaliło się swoim drugim egzemplarzem nowej Serii 7 z programu BMW Individual.

Abu Dhabi Motors pochwaliło się swoim drugim egzemplarzem nowej Serii 7 z programu BMW Individual.

Facelifting aktualnej generacji BMW Serii 7 przez wielu uważany jest za bardzo nieudany. Auto otrzymało powiększone „nerki” z przodu pojazdu, które są bardzo nieproporcjonalne do reszty samochodu. Nie pomaga w tym również przedni zderzak, którego przetłoczenia są całkowicie w innych kierunkach.

W odróżnieniu od ostatnio prezentowanego pierwszego egzemplarza jaki trafił do tego ekskluzywnego salonu BMW, ten posiada nieco stonowane nadwozie, dzięki czemu prezentuje się znacznie lepiej. Zostało ono polakierowane w kolorze Bernina Grey, który dość sprawnie optycznie pomniejsza atrapę chłodnicy. W tym zdecydowanie pomagają również 20-calowe felgi Multi-spoke style 777.

Wnętrze jest już nieco żywsze. Wybrana tapicerka z palety programu BMW Individual posiada jasnopomarańczowy kolor, a fotele mają dodatkowe przeszycia. Całość została wykończona ciemnym drewnem oraz czarną skórą. Z tyłu oczywiście pojawiły się dodatkowe ekrany dla pasażerów.

Co ciekawe, ten egzemplarz również wyposażony został w podstawową jednostkę napędową. Pod maską znajdziemy czterocylindrowy silnik o pojemności tylko 2 litrów. Układ generuje moc 258 KM oraz 400 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pozwala to rozpędzić pojazd od 0 do 100 km/h w 6,3 sekundy.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz