Czy tak wyglądać będzie nowe BMW X6?

Wizja przedstawiona na tej grafice wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Wizja przedstawiona na tej grafice wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Chociaż rynek motoryzacyjny zdominowany jest już od dłuższego czasu przez SUV-y, to ilość aut z nadwoziem „SUV Coupe” dalej jest niewielka. Jedną z maszyn należących do tej wąskiej grupy jest BMW X6, które wręcz zapoczątkowało ten trend. Niebawem doczeka się nowej generacji i teraz mamy okazję przyjrzeć się wizualizacji maszyny, która wykonana została na podstawie jego zdjęć szpiegowskich.

Wygląd samochodu nie będzie prawdopodobnie niczym zaskakującym, ponieważ BMW X6 powstaje na podstawie modelu X5 i przejmuje jego wygląd w bardzo dużym stopniu. Wprowadzane są niewielkie poprawki z przodu auta, oraz poprowadzona zostaje inaczej linia dachu i dalej tyłu maszyny. Dlatego jeśli chcemy zobaczyć najbardziej prawdopodobny wygląd nowej generacji X6, spojrzeć musimy na nadwozie aktualnego BMW X5. Oczywiście w wykonaniu wizualizacji czy wyłapaniu potencjalnych różnić bardzo pomocne okażą się być zdjęcia szpiegowskie.

Wyposażenie BMW X6 jak i jego gama silnikowa nie powinna w żadnym stopniu odbiegać od X5. W zależności od rynku, będzie dostępny z gamą silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem z sześcioma i ośmioma cylindrami. Dostępna będzie wersja M, pod maską której znajdziemy silnik V8 o pojemności 4,4-litra, BMW według doniesień przygotowuje również edycję X6 M Competition, która dysponować ma mocą ponad 600 koni mechanicznych.

Premiery samochodu spodziewać się powinniśmy podczas tegorocznej imprezy Frankfurt Motor Show we wrześniu. Pierwsze modele powinny trafić do sprzedaży pod koniec 2019 roku.

Zakamuflowane BMW X6 – zdjęcia wykonane przez naszego czytelnika

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz