Jak podoba wam się ten Rolls-Royce Cullinan?

Samochód należy do gwiazdy amerykańskiego futbolu Odella Beckhama Jr, który figurkę The Sprit of Ecstasy zastąpił miniaturową wersją siebie.

Samochód należy do gwiazdy amerykańskiego futbolu Odella Beckhama Jr, który figurkę The Sprit of Ecstasy zastąpił miniaturową wersją siebie.

Dla szeroko rozpoznawalnych osób jazda supersamochodem bądź luksusową limuzyną wydaje się być chlebem powszednim. Dlatego często gwiazdy lubią kupować drogie auta i odpowiednio je przerabiać, tak, aby możliwi jak najbardziej wyróżniały się z tłumu. W marcu tego roku pokazywaliśmy wam jak Kayne West pokrzywdził swojego Lamborghini Urus’a. Teraz przyjrzyjcie się temu egzemplarzowi Rolls-Royce Cullinana, który należy do zawodnika futbolu amerykańskiego – Odella Beckhama Jr.

Lakier samochodu nawiązuje do koloru drużyny Cleveland Browns, w której gra Beckham Jr. Czarne, 26-calowe felgi wykonane zostały na zamówienie, a elementy przedniego zderzaka i grill pomalowane zostały na ciemny kolor, aby razem z kołami tworzyły jedną kompozycję. W bagażnik pojazdu wbudowany został ogromny system nagłośnienia od JL Audio. Bardzo ciekawą modyfikacją jest to, że figurka The Sprit of Ecstasy zastąpiona została miniaturową wersją samego zawodnika.

W środku samochodu fotele oraz inne części wnętrza obszyte zostały skórą w tym samym kolorze co nadwozie. Kontrastują z nimi elementy pokryte chromem bądź barwione na ciemno.

Za wykonanie maszyny odpowiedzialna jest firma Dreamworks Motorsports. Nie jest to pierwszy raz kiedy współpracowali z gwiazdą sportu, ponieważ marka w swojej historii miała już okazję przebudować pojazd dla np. Michaela Jordana czy Allena Iversona.

źródło: Motor1, Cleveland, DreamWorks

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz