Oto BMW X7 z pakietem M Sport prosto z salonu Abu Dhabi Motors

Duże nerki, duże wloty powietrza, duże koła, duże gabaryty, czy właściciel ma jakieś kompleksy?

Duże nerki, duże wloty powietrza, duże koła, duże gabaryty. Czy właściciel ma jakieś kompleksy?

Z dużych nerek BMW X7 oraz BMW Serii 7 wiele razy się już śmialiśmy. Czy jednak widzieliście kiedyś nowe X7 z pakietem M Sport? Salon marki w Abu Dhabi wystawił właśnie jeden egzemplarz na pokaz.

Auto posiada wszystko to, co każdy maniak wielkości powinien pokochać. Przedni zderzak otrzymał większe i agresywniejsze wloty powietrza, wpasowujące się gabarytami w nerki maszyny. Dolna część tylnego zderzaka została nieco zmieniona i pojawił się na niej panel pokryty chromem, samochód zachował mimo to podwójne końcówki układu wydechowego. Wyglądu dopełniają duże koła obute w opony Pirelli P Zero, za którymi znajdują się hamulce polakierowane na niebiesko.

Deska rozdzielcza oraz częściowo panele drzwi i tunel środkowy obszyte zostały ciemną skórą, z którą kontrastują ciemno-pomarańczowa skóra na fotelach i reszcie elementów. Dla wprowadzenia większej ilości luksusu, do całości wpasowane zostały wstawki z drewna oraz chromowane akcenty.

BMW X7 xDrive40i jest napędzane przez 6-cylindrowy silnik TwinPower o pojemności 3-litrów, generujący 340 KM oraz 450 Nm. Taka moc pozwala na rozpędzenie samochodu o tak ogromnych gabarytach i masie wynoszącej 2,4 tony od 0 do 100 km/h w czasie 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 245 km/h.

Jeżeli uważacie, że taka jednostka jest za słaba na taką maszynę, zawsze możecie zakupić BMW X7 z silnikiem V8 o pojemności 4,4 litra i mocy 530 KM oraz 749 Nm.

źródło: Carscoops

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz