Supersamochody

Hipersamochód Lamborghini na najnowszej wizualizacji

Włosi najprawdopodobniej przywiozą na targi produkcyjną wersję Terzo Millennio.

Włosi najprawdopodobniej przywiozą na targi produkcyjną wersję Terzo Millennio.

W zeszłym tygodniu Lamborghini zapowiedziało premierę zupełnie nowego modelu podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Teaser był bardzo tajemniczy i zawierał jedynie kształt świateł oraz podświetlone logo marki.

Niemniej jednak, kształt jaki możemy zobaczyć jest bardzo zbliżony do dobrze przyjęty koncepcyjny model z 2017 roku – Terzo Millennio. Na bazie tych informacji, Car Lifestyle postawiło przygotować wizualizację produkcyjnej wersji.

Samochód niemalże nie został zmieniony. Przedni pas został minimalnie uspokojony i pojawiła się bardziej tradycyjna przednia szyba z wycieraczkami. Na drzwiach pojawił się natomiast lusterka, a linia boczna została pozbawiona kilku detali. W nadkolach zainstalowane zostały natomiast zwykłe, aluminiowe felgi.

2017 Lamborghini Terzo Millennio Concept

Nowy hipersamochód powinien posiadać hybrydowy napęd. Włosi już oficjalnie zapowiedzieli wprowadzenie silników elektrycznych do swojej oferty, a także pojawiły się głosy, że najważniejsi klienci Lamborghini mieli już okazję obcować z hybrydowym modelem marki.

Premiera samochodu odbędzie się już 10 września podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

2017 Lamborghini Terzo Millennio Concept

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz