Oto Skoda Kamiq Monte Carlo [zdjęcia z IAA]

Skoda publicznie pokazała topową odmianę modelu Kamiq podczas targów we Frankfurcie.

Skoda publicznie pokazała topową odmianę modelu Kamiq podczas targów we Frankfurcie.

Skoda Kamiq zagościła już na dobre na rynku, nastał więc czas aby do oferty auta dołączyła topowa odmiana Monte Carlo. Ta zaprezentowana została publicznie podczas trwających właśnie podczas targów motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show 2019.

Kamiq Monte Carlo w standardzie otrzymał światła Full LED, od zwykłej wersji samochodu różni się wieloma błyszczącymi, czarnymi dodatkami. Mowa tutaj o ramce otaczającej grill, nakładkach na lusterka boczne, progach i relingach dachowych. Dopełnieniem czarnych akcentów jest ciemny napis “SKODA” i “Kamiq” na klapie bagażnika.

Aby pokazać, że mamy do czynienia z topową odmianą pojazdu, Skoda dorzuciła do kompozycji przyciemniane tylne szyby, panoramiczny szyberdach, czarny dyfuzor oraz specjalne oznaczenie na przednich nadkolach. Ponadto jeżeli jesteście gotowi dopłacić nieco gotówki, wasza Skoda osadzona może zostać na 18-calowych felgach ze stopów metali lekkich.

W kokpicie znalazły się sportowe fotele z zintegrowanym zagłówkiem obszyte tapicerką zarezerwowaną specjalnie dla wersji wykończenia Monte Carlo. Kolorystycznie w kabinie dominuje czerń, z która kontrastują czerwone dodatki i szwy. Kierownica, dźwignia hamulca ręcznego oraz gałka skrzyni biegów obszyte zostały skórą, a pedały oraz obudowy kratki klimatyzacji otrzymały chromowane nasadki. Nie zabrakło również dedykowanych mat podłogowych oraz ozdobnych progów.

Skoda Kamiq Monte Carlo do sprzedaży trafi w czwartym kwartale tego roku, Skoda nie nałożyła żadnych ograniczeń na silniki przy tej wersji wyposażenia, co oznacza, że możemy dobrać do pojazdu nawet najsłabszą jednostkę.

2020 Skoda Kamiq Monte Carlo – zdjęcia z IAA 2019

zdjęcia: Michał Śniadek

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz