Suzuki Jimny Pickup – maluch do zadań specjalnych

Mały, uroczy i praktyczny.

Mały, uroczy i praktyczny.

Nowa generacja Suzuki Jimny została niezwykle dobrze przyjęta przez rynek motoryzacyjny, a duże grono fanów czterech kółek zakochało się w samochodzie. Nic jednak dziwnego – auto przyciąga wzrok swoimi niewielkimi gabarytami oraz niecodziennym wyglądem, które razem sprawiają, że auto wygląda po prostu uroczo i ciekawie. Z tego też powodu maszyna stała się ulubieńcem grafików, którzy ochoczo tworzą nowe, wirtualne wersje samochodu.

Dobrze znany nam portal Kolesa.ru przygotował tym razem wizualizację Suzuki Jimny, które otrzymało nadwozie pick-upa. Tym samym oprócz rozczulającego wyglądu auto stało się również o wiele bardziej praktyczne. Osoba wykonująca grafikę zadbała, aby pojazd zachował dobre proporcje i niezmienną linię designu.

Oczywiście takie Jimny dalej nie mogłoby posłużyć do przewożenia całej ekipy budowlanej i wszystkich materiałów na raz. Jednak np. petrolheadowi rolnicy byliby z pewnością zachwyceni takim pojazdem, dodatkowo auto byłoby świetną ozdobą każdego nowoczesnego gospodarstwa.

Niestety wydaje się być niezwykle mało prawdopodobne, aby Suzuki zdecydowało się na taki ruch. Kto wie jednak, czy kiedyś jakiś pasjonat nie zdecyduje się samodzielnie wykonać taką konstrukcję. Z góry życzymy powodzenia.

źródło: Kolesa.ru

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz