Zdjęcia szpiegowskie

Tak wygląda nowa generacja Audi A3

Niemiecka marka testuje samochód w Afryce prawie bez żadnego kamuflażu.

Niemiecka marka testuje samochód w Afryce prawie bez żadnego kamuflażu.

Audi jak przystało na niemiecką markę premium ciągle dba, aby jej oferta była na bieżąco aktualizowana i rozwijana. Niedawno mieliśmy okazję poznać nowe Audi RS6 oraz Audi RS7, a teraz dowiedzieliśmy się, że nowa generacja Audi A3 jest już w końcowej fazie rozwoju. Samochód przyłapany został praktycznie bez kamuflażu podczas drogowych testów gdzieś w Afryce. No bo po co kamuflować nowy samochód w miejscu gdzie prawie nikt nie mieszka?

Wizualnie następne A3 przyjmie nową linię designu marki charakteryzująca się sześciokątnym grillem i spłaszczonymi światłami. Zobaczyć można to od razu po pierwszym zdjęciu maszyny. Uwagę zwracają również ostre na przednim zderzaku oraz wyraźnie przetłoczenia po bokach auta. Co ciekawe przez prawie całą długość pojazdu ciągnie się chromowana linia, która zaczyna się na przednich światłach i kończy na środku klapy bagażnika. Trudno zdecydować czy element ten znajdzie się w produkcyjnej wersji maszyny. Sfotografowany samochód otrzymał bardzo niecodzienne jak na pojazd testowy felgi.

Nie mamy zdjęć przedstawiających kokpit samochodu, jednak z pewnością zobaczymy tam duży ekran, który posłuży nam do obsługi nowoczesnego systemu info-rozrywki oraz cyfrowe zegary za kierownicą. Całość nie będzie znacznie odbiegać od wnętrz jakie zobaczyć możemy w niedawno prezentowanych modelach marki. Nie wiemy również jakie konkretnie silniki odpowiedzialne będą za napędzanie auta, możemy być jednak pewni, że w ofercie obok tradycyjnych jednostek napędowych znajdziemy również hybrydowy układ.

Oficjalnej premiery nowej generacji Audi A3 powinniśmy spodziewać się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz