IV Targi EkoFlota już w tę środę!

Jako partner medialny wydarzenia mamy przyjemność zaprosić was do odwiedzenia targów EkoFlota w Poznaniu.

Jako partner medialny wydarzenia mamy przyjemność zaprosić was do odwiedzenia targów EkoFlota w Poznaniu.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, czwarta już edycja targów EkoFlota. Tegoroczna edycja potrwa 3 dni i rozpocznie się już w tę środę. Tym razem zmianie uległa lokalizacja i targi pojazdów ekologicznych odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na powierzchni 2588 m2 Pawilonu nr 6 będziemy mieli okazje zobaczyć liczne nowości wśród samochodów elektrycznych oraz hybrydowych (m.in. Volkswagen ID.3), a także poznać firmy działające w sektorach elektromobilności oraz zarządzania flotą. Nie zabraknie również Miasteczka Motoryzacyjnego, w którym będzie można wykonać jazdy testowe samochodami elektrycznymi.

Pierwszego dnia odbędzie się konferencja również E-Mobility. W tym roku w dużej mierze poświęcona będzie rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej, a także wdrożeniu elektrycznej floty do firm. W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób opłacalny i jednocześnie przyjazny środowisku. Podpowiedzą też, w jaki sposób włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stacje do ładowania.

Wstęp jest bezpłatny. Na pierwsze dwa dni targowe obowiązuje rejestracja elektroniczna.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz