Aston Martin pracuje nad własnym motocyklem

Brytyjska marka zamierza wejść na zupełnie nowy dla siebie rynek.

Brytyjska marka zamierza wejść na zupełnie nowy dla siebie rynek.

W dzisiejszych czasach marki motoryzacyjne zajmują się produkcją nie tylko samochodów. Bardzo duża część z nich oferuje również ubrania, perfumy czy szeregi akcesoriów przydatnych w codziennym życiu. Są również takie jak np. BMW, które oprócz samochodów, posiadają w swoim portfolio również motocykle. Do firm, które zajmują się produkcją zarówno dwuśladów jak i jednośladów dołączy niebawem Aston Martin.

Brytyjska marka ogłosiła, że już 5 listopada na targach motocyklowych EICMA w Mediolanie zaprezentuje swój pierwszy motocykl, przy okazji udostępniła również pierwszą grafikę, która pokazuje nam czego możemy się po maszynie spodziewać.

Podobnie jak w przypadku samochodów, jednoślad charakteryzować się będzie smukłymi liniami i wysoko postawionym poziomem stylu. Motocykl oferować ma innowacyjne rozwiązania oraz materiały najwyższej jakości. Wszystko po to, aby zachować jak najlepszą równowagę pomiędzy osiągami a dobrym wyglądem.

W celu stworzenia pojazdu Aston Martin połączył swoje siły z firmą Brough Superior zajmującą się właśnie projektowaniem motocykli. Obie firmy pochodzą z Wielkiej Brytanii, przez co możemy być pewni, że będziemy mieli do czynienia z czystym wzorem brytyjskiej inżynierii. Cena motocykla przewidziana jest na około 250 tysięcy złotych.

źródło: Aston Martin

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz