Supersamochody

Bugatti Chiron Super Sport 300+ wycenione na 4,62 mln euro

Nie załapałeś się na kupno najbardziej hardcorowej wersji Bugatti Chiron? Nic straconego, jedna sztuka dostępna jest już w odsprzedaży.

Nie załapałeś się na kupno najbardziej hardcorowej wersji Bugatti Chiron? Nic straconego, jedna sztuka dostępna jest już w odsprzedaży.

Chyba każdy z nas słyszał o rekordzie maksymalnej prędkości, który został ustanowiony przez Bugatti Chiron Sport na początku września. Samochód rozpędził się do zatrważających 490 km/h. Ku uciesze bogatych fanów marki kilka dni później francuska firma ogłosiła, że samochód w takiej specyfikacji, jaka brała udział w ustalaniu rekordu trafi do klientów.

Zmodyfikowany pojazd otrzymał przydomek Bugatti Chiron Super Sport 300+ i ograniczony został ekskluzywnie do 30 sztuk. Cena za jeden egzemplarz? 3,5 miliona euro. I oczywiście do zakupu trzeba być zaproszonym, wszak to nie auto dla zwykłych śmiertelników.

Jeżeli jednak bardzo chciałbyś posiadać ten rekordowy samochód w swoim garażu i zostałeś pokrzywdzony przez politykę sprzedaży Bugatti, to jeszcze nic traconego. Jedna sztuka pojazdu dostępna jest do kupienia u luksusowego niemieckiego dealera mobile.de. Nie jest zaskoczeniem, że cena auta została znacznie podniesiona i wynosi teraz 4,62 miliona euro. Co ciekawe – odbiór samochodu dostępny jest już od 30 listopada.

Bugatti Chiron Super Sport 300+ względem podstawowego Chirona posiada przedłużone nadwozie o 25 centymetrów, usunięty wysuwany spoiler, przeprojektowany dyfuzor oraz układ wydechowy. Do tego wymieniono 8-litrowy silnik W16 na podkręconą, 1600-konną wersję z nowego Bugatti Centodieci.

Bugatti Chiron Super Sport 300+

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Mobile.de

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Bugatti Chiron Super Sport 300+ wycenione na 4,62 mln euro

  • 27 października 2019 at 16:07
    Permalink

    Rekord nie jest oficjalny, nie chce mi się nawet tłumaczyć czemu. Więc nic nie ustanowił…

    Reply

Dodaj komentarz