Zdjęcia szpiegowskie

Nowe Audi A3 przyłapane bez kamuflażu

Szpiegom motoryzacyjnym udało się przyłapać samochód podczas rozpakowywania go z kamuflującego pokrowca.

Szpiegom motoryzacyjnym udało się przyłapać samochód podczas rozpakowywania go z kamuflującego pokrowca.

Nową generację Audi A3 udało się po raz pierwszy przyłapać podczas testów na publicznych drogach pod koniec września bieżącego roku. Niemiecka marka od tamtego momentu nie ustaje w rozwijaniu auta, ponieważ wczoraj szpiegom motoryzacyjnym udało się po raz kolejny sfotografować samochód i to całkowicie bez siatki maskującej.

Nie wiemy w dokładnie jakiej lokalizacji wykonane zostały zdjęcia, jednak w tle z pewnością widać jeden z ważniejszych budynków należących do Audi. Pojazd przetransportowany został na podjazd posesji, gdzie odbierające je osoby zaciągnęły z niego kamuflujący pokrowiec. Na sporym fragmencie przodu i boku maszyny zobaczyć możemy, że jego nadwozie nie zostało pod płachtą w żaden sposób zabezpieczone przed wścibskimi obiektywami fotografów.

Czwarte wydanie Audi A3 otrzyma większy przedni grill od swojego poprzednika z nowym kształtem. Poniżej widać nowe, pięciokątne wloty powietrza. Spostrzegawcze osoby zobaczą umieszczony po środku atrapy duży radar, który współpracować będzie z szeregiem systemów bezpieczeństwa.

Chociaż dotychczas nie udało się wykonać zdjęć prezentujących wnętrze samochodu, to możemy być pewni, że zobaczymy w kokpicie dwa duże, cyfrowe wyświetlacze. Jeden umieszczony zostanie za kierownicą, drugi posłuży nam do obsługi nowoczesnego systemu info-rozrywki. Całość nie będzie znacznie odbiegać od wnętrz jakie zobaczyć możemy w niedawno prezentowanych modelach marki.

W ofercie silnikowej zobaczymy cześć jednostek napędowych, jakie trafiły niedawno pod maski nowego Volkswagena Golfa oraz Skody Octavii. Przemawia za tym fakt, że auta te zbudowane zostały w oparciu o tę samą płytę podłogową MQB, należącą do koncernu Volkswagena AG.

Nowa generacja Audi A3 zadebiutuje już w przyszłym roku. Oprócz podstawowego wydania pojazdu, na rynku tradycyjnie pojawi się również odmiana S3 oraz RS3. Ta druga została całkiem niedawno przyłapana przez szpiegów motoryzacyjnych na zakamuflowanych testach w Niemczech.

2020 Audi A3 – zdjęcia szpiegowskie listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 Audi A3 – zdjęcia szpiegowskie wrzesień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

2 thoughts on “Nowe Audi A3 przyłapane bez kamuflażu

 • 30 listopada 2019 at 00:17
  Permalink

  ….te reflektory są ochydne, jak i ta listwa wzdłuż samochodu

  Reply
 • 1 grudnia 2019 at 09:01
  Permalink

  Kształt reflektorów, grilla i innych drobiazgów spoko, ale kształt nadwozia to jest jakiś żart xd

  Reply

Dodaj komentarz