Wylicytuj wspólne „ględzenie” z Pertynem i wspomóż WOŚP

Tegoroczny Finał WOŚP już za nami, jednak zbiórka wciąż trwa. Na jednej z aukcji WOŚP można wylicytować wyjątkowe spotkanie z Maciejem Pertyńskim i wspólnie "poględzić" w testowanym samochodzie.

Tegoroczny Finał WOŚP już za nami, jednak zbiórka wciąż trwa. Na jednej z aukcji WOŚP można wylicytować wyjątkowe spotkanie z Maciejem Pertyńskim i wspólnie „poględzić” w testowanym samochodzie.

Masz unikalną okazję poznania Macieja osobiście. Wylicytuj wspólne „ględzenie” razem z Pertynem – w tym roku Maciej zaprasza Cię na prawy fotel testowanego przez siebie samochodu. Na życzenie zwycięzcy licytacji spotkanie może zostać udokumentowane w formie charakterystycznego dla Pertyna filmu.

Akcja odbędzie się w dogodnym dla obu stron terminie w okolicach Warszawy. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na cel 28. edycji WOŚP – rozwój dziecięcej medycyny zabiegowej.

Licytacja dostępna jest pod tym adresem, a jej koniec już w sobotę, 27 stycznia o 6:00.

Maciej „Pertyn” Pertyński – dziennikarz motoryzacyjny, aktywnie działający Youtuber i jedyny polski juror konkursu World Car of The Year. Fascynat techniki i mechanik-amator, lecz przede wszystkim entuzjasta motoryzacji w każdym jej znaczeniu. W swoich wypowiedziach ceniony za niepowtarzalny styl i niekwestionowane przygotowanie merytoryczne.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz