Zdjęcia szpiegowskie

Nowe M4 będzie miało ogroooomne nerki

Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia całkowicie odsłoniętego BMW Serii 4, które potwierdzają wcześniejszy przeciek zdjęć M4 z fabryki.

Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia całkowicie odsłoniętego BMW Serii 4, które potwierdzają wcześniejszy przeciek zdjęć M4 z fabryki.

A jednak. BMW postawiło na swoim i nowa Seria 4 będzie miała zupełnie nowy design. Najprawdopodobniej kolejne modele również będą projektowane w tym samym stylu i zapowiada się ogromna rewolucja w kwestii wyglądu nowych samochodów bawarskiego producenta.

Po przecieku tajemniczych zdjęć M3/M4 z fabryki, wielu twierdziło, że to tylko rendery i produkcyjne wersje nigdy nie otrzymają tak ogromnych nerek w stylu Concept 4. Czas pokazał jednak, że BMW postawiło na swoim i wprowadzi do produkcji bardzo kontrowersyjny design.

Na wycieku opublikowanym przez Germancarforum widzimy zupełnie nową Serię 4, która posiada grill na całej wysokości przedniego zderzaka, co było już widoczne na zdjęciach szpiegowskich M3 oraz M4. Bazowy będzie jednym elementem z przetłoczeniem na środku. Taki sam design zobaczymy w nowej Serii 3.

Jeśli chodzi o M3 oraz M4, to tradycyjnie otrzymają przemodelowane zderzaki i nowe nerki. Te są znane z poprzedniego przecieku i będą w nieco innym kształcie. W odróżnieniu od bazowego modelu, te będą całkowicie osobnymi elementami z widocznym odstępem pomiędzy nimi.

Dotychczas mówiło się, że nowe BMW M3 oraz BMW M4 mają zadebiutować w połowie 2020 roku i trafić do klientów jeszcze przed końcem przyszłego roku lub na początku 2021 roku. Mając na uwadze, że z fabryki zjechały nowe prototypy (lub końcowe egzemplarze przedprodukcyjne), można śmiało założyć, że premiera odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

2021 BMW Seria 4 – zdjęcia szpiegowskie, luty 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 BMW M3 (G80) – zdjęcia z fabryki

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Germancarforum

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz