Oto Lamborghini Aventador, które kiedyś było Pontiacem GTO

"Kiedy spałeś 2 godziny i myślisz, że kawa ci pomoże".

„Kiedy spałeś 2 godziny i myślisz, że kawa ci pomoże”.

Posiadanie na swoim podjeździe Lamborghini jest marzeniem zdecydowanej większości petrolheadów, wiadomo jednak, że na taką przyjemność pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Są jednak osoby, które chociaż nie posiadają wystarczająco grubego portfela, to nie brak im wyobraźni i samozaparcia. Z pracy tak wybitnych jednostek powstają repliki danych supersamochodów, które raz są lepsze, raz są gorsze, a czasami są prawdziwymi perełkami.

Lamborghini Aventador, które zobaczyć możecie na zdjęciach wystawione zostało na sprzedaż na eBayu za cenę 33,750 dolarów. Wedle opisu jest w „świetnej formie” i jest „najczystszym i najpiękniejszym hołdem dla włoskiej marki za tę cenę”.

Replika powstała w oparciu o 5 generację Pontiaca GTO, z lat 2004 – 2006. Pod maską pracuje jednostka LS V8, która według naklejki umieszczonej na osłonie silnika generuje moc 900 koni mechanicznych, warto zaznaczyć, że na pokładzie umieszczona została podobno butla z podtlenkiem azotu.

To, jak świetnie prezentuje się samochód widzicie sami, nam do gustu przypadła zwłaszcza kierownica z porządną nadbudówką, fałszywy wydech oraz spojler z nieznanego tworzywa, które zdążyło już popękać. Jeżeli jednak podoba wam się Lamborghini Aventador bez porannej kawy, to mamy dla was złą wiadomość, samochód znalazł już swojego nowego właściciela.

Replika Lamborghini Aventador na bazie Pontiaca GTO

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: eBay

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz