Supersamochody

Atak znienacka: poznajcie Czinger 21C – hybrydowy supersamochód o mocy 1250 KM

Nadchodzi nowy interesujący hipersamochód pozwalający rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 1,9 s!

Nadchodzi nowy interesujący hipersamochód pozwalający rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 1,9 s!

Nowo powstała firma z Los Angeles przygotowała coś interesującego dla fanów supersamochodów. Czinger 21C to całkowicie autorski projekt posiadający wyróżniające się nadwozie oraz autorski hybrydowy układ napędowy. Nieznane są jeszcze szczegóły jednostki, jednak ma cały układ ma generować 1250 KM (919 kW), co pozwalać będzie na sprint od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,9 s.

Nadwozie wygląda niczym profesjonalny samochód wyścigowy. Z przodu znajduje się bardzo nisko poprowadzony zderzak ze splitterem, odstające nadkola oraz bardzo płaska maska. Z tyłu najbardziej rzucają się w oczy światła tylne w kształcie litery „U”, ogromny spoiler oraz agresywny dyfuzor.

Niestety nie Czinger nie opublikował zdjęć wnętrza, jednak to powinno być zaprezentowane podczas premiery w Genewie. Wiadome jest, że w środku znajdzie się miejsce dla dwóch osób i będą one w stylu McLarena F1.

Cennik jeszcze nie jest znany, jednak spodziewamy się, że nie będzie wygórowana z uwagi na małą firmę i autorskie komponenty. Wszystkie informacje i szczegóły na temat samej konstrukcji dowiemy się już 3 marca podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

2020 Czinger 21C

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz