Moto Filmy

Mijanka motocyklowa na centymetry przy 150 km/h

O włos od tragedii.

O włos od tragedii.

Wiele osób nienawidzi motocyklistów za ich brawurową i przesadnie agresywną jazdę na drogach. Bardzo często widujemy jak motocykliści jeżdżą na zwykłych drogach ponad 160 km/h, wyprzedzają przy ograniczonej widoczności, a gdy mają wypadek twierdzą, że to wina kierowcy samochodu, który „nie patrzył w lusterka”.

Tak też jest w omawianym przypadku, jednak w tragedii jaka się mogła wydarzyć uczestniczyłoby przynajmniej 4 motocyklistów. Nagrywający już od pierwszych sekund filmu łamie przepisy ograniczenia prędkości, jednak to co dzieje się po chwili przechodzi ludzkie pojęcie. Przy mijaniu się z samochodem, nagrywający jednocześnie zmuszony jest mijać się na centymetry z trzema motocyklistami, w tym z dwoma w tym samym momencie, gdyż jadą obok siebie podczas wyprzedzenia.

Można powiedzieć, że nagranie kończy się „happy endem”, gdyż jeden z motocyklistów, który wyprzedzał „na trzeciego” i mijał się nagrywającym miał wypadek. Jego stan nie jest znany. Mamy jednak nadzieje, że jego życiu nic nie zagraża.

Mijanka motocyklowa na centymetry przy 150 km/h

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz