Co powiecie na Alfę Romeo i3 Quadrifoglio?

Zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądało bliźniak BMW i3 wyprodukowany spod skrzydeł Alfy Romeo?

Zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądało bliźniak BMW i3 wyprodukowany spod skrzydeł Alfy Romeo?

W świecie motoryzacji często dochodzi do sytuacji, gdy jeden samochód powstaje przez kilku producentów i następnie sprzedawany jest jako niemalże identyczny z kilkoma znaczkami, by zminimalizować koszty. Tak sytuacja wygląda m.in. z Toyotą GT86 i Subaru BRZ, Skodą Rapid i Seatem Toledo, czy Oplem Combo, Toyotą Proace, Peugeotem Rifterem i Citroenem Berlingo, a kilka lat temu w gamie Aston Martina znalazła się… malutka Toyota iQ. Przykładów można wymieniać dziesiątki.

Dziś przedstawiamy wizualizację, jak mogłoby wyglądać BMW i3, gdyby powstało wspólnie z Alfą Romeo. Pomysł jest całkowicie absurdalny, jednak projekt przygotowany przez Aksyonov Nikitę wygląda fantastycznie.

Auto zostało nazwane „Alfa Romeo City Hybrid” i przestawia topowy wariant bliźniaczego BMW i3 ze znaczkiem włoskiego producenta. Z przodu znalazł cały nowy przedni pas przeszczepiony z Giulii z nowymi reflektorami, atrapą chłodnicy oraz zderzakiem. Dalej mamy felgi z odmiany Quadrifoglio, nakładki na progi i nadkola, a z tyłu pokaźny dyfuzor z czterema rurami wydechowymi, a na klapie bagażnika znalazły się nowe światła – tym razem z Alfy Romeo 4C.

Czy takie auto wejdzie do oferty Alfy Romeo. Z pewnością nie. Niemniej, efekt końcowy wizualizacji jest niezwykle ciekawy.

2021 Alfa Romeo i3 Quadrifoglio – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Aksyonov Nikita

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz